More
Casa-Venta-PY Asunción Seminario | inver.tips
Back to listings
4bd 300m² - Bernardino Caballero
Bernardino Caballero, Asunción
Deal Rank #4311
Investment Rank #11057
Deal Score
57
Investment Score
42
Key Metrics
Price
$231,643
Built Area
300 m²
Terrain
408 m²
Price/m²
$772/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
122d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 3, 2026
View on InfoCasas