More
2 DORM AMPLIOS SOL CITY | inver.tips
Back to listings
2bd 93m² - Las Carmelitas
Las Carmelitas, Asunción
Deal Rank #6524
Investment Rank #9913
Deal Score
50
Investment Score
45
Key Metrics
Price
$204,134
Built Area
93 m²
Price/m²
$2195/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1064/mo
Gross Yield
6.3%
Neighborhood Trend
+6.5%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
121d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas