More
Vendo Duplex en Vista Alegre | inver.tips
Back to listings
3bd 180m² - Vista Alegre
Vista Alegre, Asunción
Deal Rank #8169
Investment Rank #8779
Deal Score
44
Investment Score
55
Key Metrics
Price
$165,000
Built Area
180 m²
Terrain
182 m²
Price/m²
$917/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$3600/mo
Gross Yield
26.2%
Neighborhood Trend
-3.3%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
120d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on InfoCasas