More
Casa en Villa Eliaa Zona Mazzei | inver.tips
Back to listings
2bd 120m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #2031
Investment Rank #3202
Deal Score
66
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$68,851
Built Area
120 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$574/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$538/mo
Gross Yield
9.4%
Neighborhood Trend
+4.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
111d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 21, 2026
View on InfoCasas