More
Vendo departamento de 1 dormitorio | inver.tips
Back to listings
1bd 51.6m² - Ciudad Nueva
Ciudad Nueva, Asunción
Deal Rank #8396
Investment Rank #4819
Deal Score
42
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$80,000
Built Area
51.6 m²
Price/m²
$1550/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$3000/mo
Gross Yield
45.0%
Neighborhood Trend
+13.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
111d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 28, 2026
View on InfoCasas