More
En Venta Casa B° Mariscal López. Fray Luis De Granada | inver.tips
Back to listings
5bd 750m² - Mariscal López
Mariscal López, Asunción
Deal Rank #11966
Investment Rank #13439
Deal Score
28
Investment Score
19
Key Metrics
Price
$940,000
Built Area
750 m²
Terrain
1050 m²
Price/m²
$1253/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Neighborhood Trend
+3.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
117d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 4, 2026
Last Seen
Mar 4, 2026
Quality Penalty
-50%
View on InfoCasas