More
Martin Rojas y Santa Rita, Lérida, San Lorenzo, Central | inver.tips
Back to listings
2bd 102m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #2069
Investment Rank #1890
Deal Score
66
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$53,846
Built Area
102 m²
Terrain
390 m²
Price/m²
$528/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
11.6%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
119d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas