More
En venta casa en Vista Alegre - 15 mts. de frente | inver.tips
Back to listings
4bd 250m² - Vista Alegre
Vista Alegre, Asunción
Deal Rank #2510
Investment Rank #5415
Deal Score
64
Investment Score
66
Key Metrics
Price
$140,762
Built Area
250 m²
Terrain
480 m²
Price/m²
$563/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$3600/mo
Gross Yield
30.7%
Neighborhood Trend
-5.1%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
116d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 21, 2026
Last Seen
Feb 21, 2026
View on InfoCasas