More
VENDO CASA EN ESQUINA - VILLA MORRA | inver.tips
Back to listings
3bd 257m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #5968
Investment Rank #2904
Deal Score
51
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$330,000
Built Area
257 m²
Terrain
322 m²
Price/m²
$1284/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$2850/mo
Gross Yield
10.4%
Neighborhood Trend
+6.1%
Details
Condition
Needs renovation
Seller
Agency
Days on Market
110d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 2, 2026
Last Seen
Mar 2, 2026
View on InfoCasas