More
En venta departamento en Edificio Laurus | inver.tips
Back to listings
1bd 45m² - Los Laureles
Los Laureles, Asunción
Deal Rank #9261
Investment Rank #10654
Deal Score
40
Investment Score
41
Key Metrics
Price
$121,000
Built Area
45 m²
Price/m²
$2689/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$754/mo
Gross Yield
7.5%
Neighborhood Trend
+4.6%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
116d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 19, 2026
Last Seen
Feb 19, 2026
View on InfoCasas