More
VENDO CASA EN SANTISIMA TRINIDAD | inver.tips
Back to listings
2bd 80m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #5812
Investment Rank #9380
Deal Score
52
Investment Score
51
Key Metrics
Price
$143,000
Built Area
80 m²
Terrain
530 m²
Price/m²
$1788/m²
Est. Monthly Rent
$1140/mo
Gross Yield
9.6%
Days on Market
109d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 2, 2026
View on InfoCasas