More
Casa - Venta - Lambaré, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 340m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #4574
Investment Rank #8342
Deal Score
57
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$250,000
Built Area
340 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$735/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1990/mo
Gross Yield
9.6%
Neighborhood Trend
+2.3%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
119d
Flood Risk
LOW
First Listed
May 16, 2026
Last Seen
May 16, 2026
View on InfoCasas