More
Vendo hermosa casa en Lambaré | inver.tips
Back to listings
4bd 400m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #1741
Investment Rank #7692
Deal Score
67
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$218,000
Built Area
400 m²
Terrain
624 m²
Price/m²
$545/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1632/mo
Gross Yield
9.0%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
115d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 21, 2026
Last Seen
Feb 21, 2026
View on InfoCasas