Back to listings
1bd 225m² - Ypané
Ypané, Central
Deal Rank #11026
Investment Rank #13665
Deal Score
33
Investment Score
19
Key Metrics
Price
$86,007
Built Area
225 m²
Terrain
225 m²
Price/m²
$382/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
3
Parking
3
Neighborhood Trend
-26.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
118d
Flood Risk
-
First Listed
May 19, 2026
Last Seen
May 19, 2026
Quality Penalty
-50%
View on InfoCasas