More
EN VENTA AMPLIA CASA EN LIMPIO - EL PORTAL | inver.tips
Back to listings
3bd 144m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #4616
Investment Rank #11281
Deal Score
56
Investment Score
39
Key Metrics
Price
$78,529
Built Area
144 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$545/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
3
Neighborhood Trend
-17.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
110d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 21, 2026
View on InfoCasas