More
DEPARTAMENTO MERCADO 4 | inver.tips
Back to listings
1bd 41m² - Pettirossi
Pettirossi, Asunción
Deal Rank #2584
Investment Rank #11727
Deal Score
64
Investment Score
33
Key Metrics
Price
$47,000
Built Area
41 m²
Price/m²
$1146/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
112d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 21, 2026
Last Seen
Feb 21, 2026
Quality Penalty
-10%
View on InfoCasas