More
Casa-Venta-PY Asunción San Pablo | inver.tips
Back to listings
3bd 400m² - San Pablo
San Pablo, Asunción
Deal Rank #353
Investment Rank #4512
Deal Score
77
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$186,937
Built Area
400 m²
Terrain
420 m²
Price/m²
$467/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
0
Neighborhood Trend
+8.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
106d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 28, 2026
Last Seen
Feb 28, 2026
View on InfoCasas