More
VENDO AMPLIA CASA EN LAMBARÉ!! | inver.tips
Back to listings
4bd 250m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #4584
Investment Rank #9557
Deal Score
56
Investment Score
52
Key Metrics
Price
$192,251
Built Area
250 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$769/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1632/mo
Gross Yield
10.2%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
113d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 24, 2026
Last Seen
Feb 24, 2026
View on InfoCasas