More
CASA EN MARIANO ROQUE ALONSO MRA | inver.tips
Back to listings
2bd 150m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #576
Investment Rank #3407
Deal Score
74
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$61,201
Built Area
150 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$408/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1140/mo
Gross Yield
22.4%
Neighborhood Trend
+2.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
105d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 21, 2026
Last Seen
Feb 21, 2026
View on InfoCasas