More
vendo departamento a estrenar | inver.tips
Back to listings
2bd 67m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #4871
Investment Rank #2620
Deal Score
55
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$116,780
Built Area
67 m²
Price/m²
$1743/m²
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1126/mo
Gross Yield
11.6%
Neighborhood Trend
+7.8%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
113d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas