More
VENDO MONOAMBIENTE EN ALTAVIDA NORTE LIMPIO | inver.tips
Back to listings
0bd 28m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #12352
Investment Rank #12974
Pre-Construction
Deal Score
22
Investment Score
12
Key Metrics
Price
$40,500
Built Area
28 m²
Price/m²
$1446/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
102d
Flood Risk
-
First Listed
Mar 7, 2026
Last Seen
Mar 7, 2026
Quality Penalty
-45%
View on InfoCasas