Back to listings
4bd 275.7m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #7280
Investment Rank #4139
Deal Score
47
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$330,000
Built Area
275.7 m²
Terrain
322.2 m²
Price/m²
$1197/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$3500/mo
Gross Yield
12.7%
Neighborhood Trend
+6.1%
Details
Condition
Used
Seller
Agency
Days on Market
106d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas