More
Casa - Venta - Ñemby, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 72m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #7724
Investment Rank #4491
Deal Score
45
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$60,558
Built Area
72 m²
Terrain
141 m²
Price/m²
$841/m²
Est. Monthly Rent
$920/mo
Gross Yield
18.2%
Neighborhood Trend
+6.1%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
97d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 19, 2026
Last Seen
Feb 19, 2026
View on InfoCasas