More
VENDO DEPTO DE 2 DORMITORIOS EN EL EDIFICIO “LA ESTANZA” | inver.tips
Back to listings
2bd 66m² - Mariscal López
Mariscal López, Asunción
Deal Rank #6262
Investment Rank #11931
Deal Score
50
Investment Score
29
Key Metrics
Price
$130,000
Built Area
66 m²
Price/m²
$1970/m²
Parking
1
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
97d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 27, 2026
View on InfoCasas