More
Casa - Venta - San Antonio, Paraguay, Gran potencial! | inver.tips
Back to listings
2bd 120m² - San Antonio
San Antonio, Central
Deal Rank #2232
Investment Rank #11169
Deal Score
65
Investment Score
41
Key Metrics
Price
$32,870
Built Area
120 m²
Terrain
362 m²
Price/m²
$274/m²
Parking
3
Neighborhood Trend
-5.5%
Details
Condition
Needs renovation
Seller
Agency
Days on Market
103d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 17, 2026
Last Seen
Feb 17, 2026
View on InfoCasas