More
Tu Casa Propia En Luque Moracue | inver.tips
Back to listings
2bd 55m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #3908
Investment Rank #2447
Deal Score
59
Investment Score
77
Key Metrics
Price
$42,308
Built Area
55 m²
Terrain
250 m²
Price/m²
$769/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
14.8%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
104d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas