More
Amplia propiedad en Zarate Isla, Luque | inver.tips
Back to listings
3bd 75m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12031
Investment Rank #6208
Deal Score
27
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$108,974
Built Area
75 m²
Terrain
953 m²
Price/m²
$1453/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1062/mo
Gross Yield
11.7%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Needs renovation
Seller
Agency
Days on Market
100d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas