More
Casa - Venta - San Lorenzo, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 625m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #9749
Investment Rank #11415
Deal Score
38
Investment Score
40
Key Metrics
Price
$230,769
Built Area
625 m²
Terrain
625 m²
Price/m²
$369/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
3.4%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
104d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
Quality Penalty
-50%
View on InfoCasas