More
Departamento en pozo en Venta | inver.tips
Back to listings
0bd 23.2m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #3142
Investment Rank #1246
Pre-Construction
Deal Score
62
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$42,360
Built Area
23.2 m²
Price/m²
$1826/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1214/mo
Gross Yield
34.4%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
101d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 21, 2026
Last Seen
Feb 21, 2026
View on InfoCasas