Back to listings
3bd 92m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #5248
Investment Rank #5602
Deal Score
53
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$81,608
Built Area
92 m²
Terrain
162 m²
Price/m²
$887/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
16.2%
Neighborhood Trend
+4.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
94d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 21, 2026
Last Seen
Mar 21, 2026
View on InfoCasas