More
Departamento-Venta-PY Asunción Herrera Guido Spano Coronel Juan Antonio Escurra | inver.tips
Back to listings
4bd 207m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #3456
Investment Rank #9641
Deal Score
61
Investment Score
46
Key Metrics
Price
$330,000
Built Area
207 m²
Price/m²
$1594/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$925/mo
Gross Yield
3.4%
Neighborhood Trend
+0.4%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
99d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Apr 3, 2026
Last Seen
Apr 3, 2026
View on InfoCasas