Back to listings
5bd 380m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #207
Investment Rank #80
Deal Score
79
Investment Score
92
Key Metrics
Price
$280,000
Built Area
380 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$737/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$3800/mo
Gross Yield
16.3%
Neighborhood Trend
+13.4%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
101d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 2, 2026
Last Seen
Mar 2, 2026
View on InfoCasas