More
VENDO CASA EN MARIANO ROQUE ALONSO | inver.tips
Back to listings
3bd 400m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #1352
Investment Rank #8430
Deal Score
69
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$228,427
Built Area
400 m²
Terrain
796 m²
Price/m²
$571/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1065/mo
Gross Yield
5.6%
Neighborhood Trend
+5.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
98d
Flood Risk
-
First Listed
Mar 26, 2026
Last Seen
Mar 26, 2026
View on InfoCasas