Back to listings
2bd 77m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #210
Investment Rank #2415
Deal Score
79
Investment Score
77
Key Metrics
Price
$41,278
Built Area
77 m²
Terrain
154 m²
Price/m²
$536/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$532/mo
Gross Yield
15.5%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
98d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 17, 2026
Last Seen
Feb 17, 2026
View on InfoCasas