More
Duplex - Venta - San Lorenzo, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 360m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #2131
Investment Rank #5685
Deal Score
66
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$239,000
Built Area
360 m²
Terrain
720 m²
Price/m²
$664/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1024/mo
Gross Yield
5.1%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
97d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
Feb 18, 2026
View on InfoCasas