More
Se vende Casa con piscina, zona Rojas Cañada Capiata | inver.tips
Back to listings
2bd 132m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #5424
Investment Rank #10389
Deal Score
54
Investment Score
47
Key Metrics
Price
$84,822
Built Area
132 m²
Terrain
375 m²
Price/m²
$643/m²
Parking
1
Neighborhood Trend
+5.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
99d
Flood Risk
-
First Listed
Mar 11, 2026
Last Seen
Mar 11, 2026
View on InfoCasas