More
CASA EN VENTA - MARIANO ROQUE ALONSO | inver.tips
Back to listings
2bd 90m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #8656
Investment Rank #9543
Deal Score
43
Investment Score
52
Key Metrics
Price
$115,571
Built Area
90 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1284/m²
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$661/mo
Gross Yield
6.9%
Neighborhood Trend
+1.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
94d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 18, 2026
Last Seen
Mar 18, 2026
View on InfoCasas