Back to listings
0bd 42.5m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #5451
Investment Rank #1558
Pre-Construction
Deal Score
53
Investment Score
78
Key Metrics
Price
$72,250
Built Area
42.5 m²
Price/m²
$1700/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1126/mo
Gross Yield
18.7%
Neighborhood Trend
+7.8%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
94d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 28, 2026
Last Seen
Feb 28, 2026
View on InfoCasas