More
En venta casa en San Lorenzo | inver.tips
Back to listings
3bd 200m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #3728
Investment Rank #3685
Deal Score
59
Investment Score
72
Key Metrics
Price
$131,073
Built Area
200 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$655/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$652/mo
Gross Yield
6.0%
Neighborhood Trend
+25.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
86d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 24, 2026
Last Seen
Mar 24, 2026
View on InfoCasas