Back to listings
3bd 80m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #4281
Investment Rank #1769
Deal Score
57
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$53,551
Built Area
80 m²
Terrain
210 m²
Price/m²
$669/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$572/mo
Gross Yield
12.8%
Neighborhood Trend
+25.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
89d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 21, 2026
Last Seen
Feb 21, 2026
View on InfoCasas