More
Vendo departamento amoblado de 1 dormitorio | inver.tips
Back to listings
1bd 63m² - Bella Vista
Bella Vista, Asunción
Deal Rank #4875
Investment Rank #12119
Deal Score
55
Investment Score
29
Key Metrics
Price
$110,000
Built Area
63 m²
Price/m²
$1746/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
91d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 20, 2026
Last Seen
Feb 20, 2026
View on InfoCasas