Back to listings
2bd 65m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5029
Investment Rank #7134
Deal Score
54
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$55,725
Built Area
65 m²
Terrain
180 m²
Price/m²
$857/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
12.3%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
84d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 20, 2026
Last Seen
Feb 20, 2026
View on InfoCasas