More
PENTHOUSE A LA VENTA - SOHO FLATS | inver.tips
Back to listings
2bd 135.65m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #10936
Investment Rank #9648
Pre-Construction
Deal Score
33
Investment Score
46
Key Metrics
Price
$321,500
Built Area
135.65 m²
Price/m²
$2370/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1126/mo
Gross Yield
4.2%
Neighborhood Trend
+7.8%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
92d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 19, 2026
Last Seen
Feb 19, 2026
View on InfoCasas