More
VENDO LOFT AMOBLADO PETRA TOWER | inver.tips
Back to listings
0bd 32m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #5089
Investment Rank #6220
Deal Score
54
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$87,000
Built Area
32 m²
Price/m²
$2719/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$750/mo
Gross Yield
10.3%
Neighborhood Trend
+1.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
89d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Apr 23, 2026
Last Seen
Apr 23, 2026
View on InfoCasas