More
VENDO CASA EN SAN LORENZO BARCEQUILLO | inver.tips
Back to listings
3bd 130m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #6134
Investment Rank #5858
Deal Score
51
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$103,481
Built Area
130 m²
Terrain
439 m²
Price/m²
$796/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
7.6%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
91d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 26, 2026
Last Seen
Feb 26, 2026
View on InfoCasas