More
Vendo 2 Departamentos. Edificio Jardina. Luque. COD 068 | inver.tips
Back to listings
2bd 56m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #4071
Investment Rank #5772
Deal Score
58
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$77,300
Built Area
56 m²
Price/m²
$1380/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
10.1%
Neighborhood Trend
+8.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
90d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 21, 2026
Last Seen
Feb 21, 2026
View on InfoCasas