More
Vendo moderno Dpto de 2 habitaciones | inver.tips
Back to listings
2bd 90m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #460
Investment Rank #996
Deal Score
78
Investment Score
81
Key Metrics
Price
$115,000
Built Area
90 m²
Terrain
120 m²
Price/m²
$1278/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1142/mo
Gross Yield
11.9%
Neighborhood Trend
+2.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
3277d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas